| OctavianDanielMaria a întrebat:

Uriasii au disparut la potop?

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Da? :O
Pai si arca?

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

-acum raspund ironic, nu ca si cand chiar ma roade subiectul sau sunt curios de ce crezi asta-

Pai cum nu? Si povestea cum era? :/

Răspuns utilizator avertizat
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dacă Hitler a existat cu adevărat atunci au existat și uriașii.

Uriașii au existat dovada este in ramasitele găsite de arheologii americanii și englezi. Pe vremea aia copii erau altfel, diferența era mare atât în inteligența, aspect fizic și rasă.

Dinozaurii, uriașii, piticii, reptilienii și mulți alții au dispărut și asta datorită timpului.
Timpul este cel mai mare dușman al nostru pentru că îmbătrânim cu fiecare minut care trece.

Toate speciile au un început și un sfârșit adică Alfa și Omega.
Vom dispărea și noi oamenii obișnuiți dar asta in timp din cauza sistemului de stat și a vieții pe care o avem.

Răspuns utilizator avertizat
| SingleForOne a răspuns:

Nu, ii regasesti mai tarziu in biblie. E posibil sa fie ceva genetic care a continuat existenta gigantilor! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-au gasit dovezi arheologice ca ar fi existat. S-a dovedit insa ca pozele postate pe internet si prin ziare, erau false.
Uite o versiune din india, ei spun ca s-a degradat ADN=ul, ca suntem intr-o era a raului.
Uriasi existau si pe continentul american, ce e cu potopul nu prea inteleg, dar in biblie nu este mentionat continentul american, dovedeste mintea scurta a celor care au scris, ei nu stiau ca exista acel continent, credeau ca pamantul se termina la oceane. (sau stiau dar asa au vrut sa-i pacaleasca pe oameni )Adica, e cam ciudat si te blocheaza psihic gandul ca incerci sa iti dai seama cum a plouat sa inunde toata planeta, pentru ca esti invatat de mic ca ar fi reala, ti-o da ca pe lectie de viata.