| FastAndRelaxed a întrebat:

Voi credeti ca Illuminati exista? Eu unul nu cred in existenta lor si faza cu vedeta x e illuminati cred ca e o tentativa de a atrage atentia publicului si daca ar fi reali nu ar stii nimeni de ei.

4 răspunsuri:
| aabaaab3278 a răspuns:

Si daca ar exista crezi ca sunt de-al de nea' Costica betivanu de la colt? Stai calm ca exista si sunt oameni inteligenti, foarte sus plasati pe scara sociala, deci nu vad de unde atata frica.

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

E manipulare, nimic altceva. happy

| corinelmik a răspuns:

Eu cred ca exista si rau si bine, cum s-o numii raul nu stiu, dar sunt sigur ca raul este acolo unde poate influenta cat mai multi oameni.Acum da-ti si tu seama singur unde poate fii!

| HelperRomania a răspuns:

Da exista grupul Ilumiantii de foarte mult timp (world order) dar nu te ingrijora cat timp esti credincios si te rogi. To mass-media e iluminatii!