| AvalohAlyn a întrebat:

Voi de ce ati citit Biblia? Ce ati cautat?

5 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Biblia ESTE singurul loc unde IL gasesti pe Dumnezeu, unde scrie de Dumnezeu si unde afli de MANTUIRE (salvarea de moartea vesnica). Biblia ESTE pasaportul spre viata vesnica.

| SilentRain a răspuns:

Eram curioasa, n-am cautat nimic
Doar după ce am citit-o am înțeles ca nu are prea mult sens.

| Irinel15123532 a răspuns:

Caracterul Lui Dumnezeu.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Pasaje pornografice! Si din alea in care inveti cum sa-ti bati nevasta!

| BlackOldSun a răspuns:

Adevarul! Sau macar o singura dovada istorica palpabila, verificabila...nope egal cu 0 ce scrie acolo e un basm mediocru in cel mai bun caz. Puteam sa scriu ceva pe o rola de hartie igienica si iesea mai interesant decat povestea asta ridicola.