| Nuspuncinesunt a întrebat:

Vreau sa ma împrietenesc cu diavolii! Sunt prietenoși,au ochii roșii, sunt negri, mananca oameni? Ce credeți?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

E o idee foarte proasta, îți vor Rio a viata. Mai bine cere-i Mantuitorului Hristos sa vina în prietenie cu tine. E un prieten mult mai loial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invocă-i și ai să vezi cat de "prietenoși" sunt. Not.

| IonelaIasmina a răspuns:

Mda...nu îi mănâncă, ci îi schinjuie în Iad. Dacă vrei să te împrietenești cu ei..., ți-am mai spus eu. Omoară-te, ajungi în Iad, și gata, te împrietenești cu ei.
P.s.: Hai, aștept jigniri! laughing laughing laughing

| AlexandruOctavian19 a răspuns:

Nu sunt prietenoși deloc ei te vor in iad sa suferi sa te slujească, nu e o idee foarte buna, eu zic să citești ce zice in biblie despre ei și să îți refaci opinia despre ei