| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Vreau versetul in care scrie ceva in genul "si langa El se afla un obiect care semana cu (lipsa) ".
Stiu ca era undeva pe acolo unde scrie ca Dumnezeu a coborat pe Muntele Sinai iar Moise L-a vazut.

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Si au vazut locul unde statea Dumnezeul lui Israel; sub picioarele Lui era ceva, ce semana cu un lucru de safir, curat si limpede ca seninul cerului.http://www.ebible.ro/biblia/romana/ortodoxa/iesirea/24/

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru EmaS):

O,multumesc EmaS!laughing
Cat l-am cautat.Multumesc de 100 de ori!

| EmaS a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Cu multa placere! Domnul sa te binecuvanteze!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru EmaS):

Multumesc,le fel!
Uau, chiar aveam nevoie de el caci l-am intalnit mai de mult si nu l-am mai gasit.laughing