| RAY a întrebat:

Vreun budist pe aici?

4 răspunsuri:
| RAY explică:

Nu e de gluma vezi de karma

| benny7 a răspuns:

Se golește țara iar cei plecați sunt la piaţă după morcovi sunt vegani!
Budismul are multe direcții diferite care diferă atât de mult încât unii dintre ei occidentali se definesc ca religii clasice, alții ca direcții filosofice și în al treilea rând ca culte sataniste. : Ll:

Deci, ca întotdeauna, atunci când există mai multe produse concurente pe piață, ar trebui mai întâi, cel puțin să vă informați, despre fiecare dintre ele, astfel încât să puteți decide care produs este potrivit pentru dvs.

Dar dacă doreşti să simplifici lucrurile, să spunem că budismul este o religie pentru atei și filosofi, dacă asta înseamnă ceva pentru tine.winking

| RAY explică (pentru benny7):

Iar aberezi steregoi

| benny7 a răspuns (pentru RAY):

Mai dat eronat unde ti-e simtul umorului_ tu ai spus că sunt vegani de ce te contrazici singur_