| BiancaMrrr a întrebat:

1,57 / 1, 58 m e o inaltime mica pentru o fata de 13 ani? Am implinit 13 in mai happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| LarisaDragomir a răspuns:

E o inaltime buna.Gandeste-te ca unele persoane adulte au inaltimea asta toata viata, tu mai poti creste.Nu-ti face griji, esti ok.

| ziz a răspuns:

Eu am 15 ani si tot atat am laughing. Stai calma, esentele tari se tin in sticlute mici.

| LucaTheodor a răspuns:

Este o inaltime buna!

| GeogiiMwa a răspuns:

Nu e micaa talk to the hand eu am implinit de curand 14 si am doar 1.65 laughing)))

| kitigirls a răspuns:

Ai o inaltime potrivita happy

| ClaudiuTDG a răspuns:

Ai 13 ani si ai 1.58, e inaltime potrivita. Daca tu crezi ca la 13 ani esti mai subdezvoltata nu e asa. Ce inaltime ai vrea sa ai, 1.95? Crede-ma e chiar bine la varsta ta