| anonim_4396 a întrebat:

1. Am o intrebare... cum fac sa nu mai am coastele vizibile? Eu le am asa de cand ma stiu si mananc foarte mult si la pranz si seara. Incerc sa pun masa musculara dar coastele tot mi se vad, ce pot sa fac?

2. Cum ma pun in pozitia drept? Trag umerii in spate si pieptul in faţa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JusTPauL a răspuns:

Încearcă un gainer, timp de o luna și o sa vezi apoi dacă ți se mai vad coastele.