| justagirlll a întrebat:

13 ani-1.55m-37 kg. e putin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Uite cum trebuies sa arate o manechina: inaltimea - 20 = kg => 55-20=35 kg

si o fata normala trebuie asa : inaltimea-10=kg => 55-10=45kg
deci arati caproape ca o manechina bravoo!

| Biby a răspuns:

Buna!
Exact atat am si eu, doar ca am 10 ani.
Este normal.

| StefanJobs a răspuns:

Inaltimea e bine. Nu mai stiu cat aveam eu la 13, dar cred ca tot prin zona aia si eu erau mai multi mai scunzi decat mai inalti. 37 Kg mi se pare cam putin, mai ales daca esti baiat. vezi un... 45? Da' nu grasime, masa musculara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa aveam eu la 14 ani, acum am 16 ani, 1, 62 si 43 d kg,e putin dar n-am reusit sa ma ingras,desi am incerkt
Sper sa ai norocul ca lumea sa nu rada d tine ca esti slaba, si daca o fac sa nu pui la suflet, ca intr-o zi o sa t ingrasiwinking

| Wonderland a răspuns:

E destul de putin, ar trebui sa te ingrasi cateva kilograme ca sa nu risti sa devii anorexica

| AnonymuxX a răspuns:

E ff putin in legatura cu greutatea...Iar la inaltime nu iti fa griji pana la 18-20 ani ai timp sa mai cresti! Sfatul meu ingrasate!big grin

| Sorelaaaaa a răspuns:

Am 14 ani si am 37 kg.- 1.55 m.am fost la medic si mi-a sp ca e inregula, nu trebuie sa iau vitamine si alte chestii pentru ingrasat, ca, in timpul de azi, se confrunta cu obezzii tongue asa ca. E bine asa km esti >big grin

| pattyxx a răspuns:

Ff bine

| bumbam a răspuns:

Da esti o schiloada:p