| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

14 ani 62 Kg, 1.75! Intrebarea este:Trebuie sa ma mai ingras(cu cat),(trebuie sa mai slabesc cu cat). funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| qLimButza a răspuns:

Nu doresc sa te jignesc dar ti-o spun ca unu-i prieten ai putea sa slabesti in jur de 3-2 kg pentru ca ai deveni mai agil! Funda?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești bine așa, consumă multe fructe și legume cât mai proaspete, carne slabă, lactate degresate, ceaiuri depurative.
Corect mai ai nevoie de 3 kilograme în plus, nu în minus, atenție!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Ar trebui sa te mai ingrasi macar 10 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bine asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai mult decat perfect big grinSa faci sport sa se puna muschii pe tine, bafta!big grin

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Esti bine!:d

| Bubuletu a răspuns:

In primul rând, eu consider, si medicul meu a zis așa, ca daca mănânci bine, nu ai lipsa de calciu, fier etc. nu trebuie sa te mai ingrasi. Asta nu ca ar fi nevoie, așa, ca un sfat prietenesc.
Ești foarte bine, nu trebuie sa mai faci nimic.
Pa!

| Pufiiiiiii a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrasi! cred ca e super greutatea asta.

| printesuca1999 a răspuns:

Esti bine asa happy esti potrivit happy

| sergO3 a răspuns:

Esti bun asa cum esti Eu am 14 ani 49kg si 1.70 Esti bine asa