| nonimas a întrebat:

am 1.75 si 60 de kg.e o greutate buna sau mai trebuie sa slabesc?

5 răspunsuri:
| anonima13 a răspuns:

De fapt, eu stiu din sursa sigura, daca esti fata trebuie sa ai cu 10 mai putine kg decat inaltime, si daca chiar vrei sa arati bine, o fata de peste 15 ani trebuie sa aiba diferenta de 15 kg, eu asa fac, am 1, 63 si 48 kg, dar mai am cateodata si 49 si nu e nici o problemahappy, asa ca stai linistita.happy

| Dexaa a răspuns:

Greutatea ta e normală.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Esti destul de bine proportionat(a). Nici nu conteaza 2-3 kg in plus.

| jhonsmyth a răspuns:

Este o greutate normala, la1, 75 trebuie sa ai daca esti fata 50/53kg iar daca esti baiat 70/73 succes si nu intra in panica, cu putin efort si ambitie vei fi asa cum iti doresti tuhappy