| verolaurika a întrebat:

A auzit cineva de acest site http://www.scapa-de-negi-alunite.eu/? oare este adevarat? pot indeparta alunite mari de pe fata in mod natural? a folosit cineva aceasta metoda? sau stiti ceva mai ieftin si fara dermatolog? am multe alunite pe fata dintre care 2 mari.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RwkY a răspuns:

Fake, stai cuminte.

daca era un asa zis "leac" care scapai de alunite si mai stiu eu ce in 3 zile, ai fi aflat pana acum de la lume/doctori.

| RwkY a răspuns:

Si mai uite-te jos, la "SC SELF... srl..."

incearca sa selectezi scrisul, sa vezi ca e poza... clar fake!

| Se_Va_1970 a răspuns:

Cartea o poti citi sau chiar descarca la acest link: http://www.scribd.com/doc/82874459/scapi-de-negi

| valentina10 a răspuns:

Eu am incercat metodele de acolo si au functionat! sunt chiar uimita! in cateva zile alunita s a uscat si a cazut fara sa mi ramana vreun semn! va sfatuiesc pe toti sa incercati! succes

| Cristina_Theil_1968 a răspuns (pentru valentina10):

Buna, imi poti spune si mie, ce metoda ai folosit mai exact? am incercat tot felul de "leacuri babesti", dar fara rezultat. mersi mult!