| Deyne a întrebat:

A folosit cineva Bonilash pentru cresterea genelor? Este eficient?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu folosesc ulei de ricin care e mult mai ieftin si am observat imbunatatiri.

| Mara a răspuns (pentru Adry05):

Uleiul de ricin poate fi EXTREM de periculos pentru ochi.

| Mara a răspuns:

Rezultatul difera de la persoana la persoana. La mine nu a avut efectul povestit in reclama, dar am observat o imbunatatire in aspectul genelor, in sensul ca sunt o idee mai groase si parca nici nu mi-a mai cazut vreo geana la demachiere. per total, nu prea merita banii din punctul meu de vedere, dar poate la tine va avea un efect mult mai bunhappy

| Robber01 a răspuns:

Daaaaa, este eficient si chiar da rezultate in cateva zile. Adica iti simti genele mai grele si mai negre...o sa vezi ca iti cresc si genele micute si transparente. Eu il folosesc de 3 saptamani si nu mai folosesc rimel decat la varfuri. Il recomand. :*