| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva Realash sau alt tratament pentru cresterea genelor care sa dea rezultate?

Răspuns Câştigător
| Iooooaaaanaaaaaaaaaa a răspuns:

Bună! Eu am folosit ulei de ricin și la mine a funcționat. Îl găsești în plafar sau la farmacii.

| anonim_4396 explică (pentru Iooooaaaanaaaaaaaaaa):

Buna! Cat timp l-ai folosit si in cat timp ai vazut rezultate?

| Iooooaaaanaaaaaaaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu îl folosesc regulat, este si sănătos psntru firul de par. Dupa o luna, o luna si jumătate au aparut rezultatele. Il foloseam in fiecare seara dupa spalat pe fata, dinti etc. Ca sa il aplic, foloseam o pensula de sprancene, daca nu ai una buna, foloseste-o pe cea de la un rimel folosit, o speli, o dai cu spirt si se poate folosi fara probleme.

| anonim_4396 explică (pentru Iooooaaaanaaaaaaaaaa):

Multumesc! happy