| deia_9483 a întrebat:

Cine a mai luat capsula de slabit? si ce simtome a avut?

3 răspunsuri:
| DeeDee_1261 a răspuns:

Buna
Matusa mea a luat intr-un timp. Dar nu au dat nici un rezultat...Inca ea facut rau o dura ff tare stomacul.Si nici nu au dat nici un rezultat.Stii ce cred eu? Mai bine slabesti natural. Te mai aptii de la lucrurile care ati plac si de la mancare.Decat sa te indopi cu pastiile de slabit si nici nu te ajuta cu nimic.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este foarte toxic, nu lua.
O alimentație sănătoasă și săracă în calorii completat cu mușcare (sport).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat-o.insa nu pentru mult timp pentru ca nu prea ma lasa mama. dar tot m-am incapatanat si am luat vreo 2 saptamani. a dat rezultate. am colege de clasa care au luat pe o perioada mai lunga de timp si intr-adevar au slabit. am un prieten care avea vreo 130 de kg... a slabit tot cu ajutorul capsulei.acum are cam 80.si nu s-a infometat.doar ca a mancat fara paine, foarte multe fructe, consuma foarte multe lichide.ca asta e si scopul capsulei, de a iti provoca sete. nu prea am avut simptome eu. poate o stare de somnolenta. colega mea de exemplu a avut probleme cu pielea... a fost nevoita sa faca niste tratamente pentru ca incepuse sa i se exfolieze practic. dar acum si-a revenit. e in regula nu are nimic.