| siwel a întrebat:

A fost cineva vindecat de Dumnezeu in mod supranatural? Daca da, cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cu adevarat ai acea credinta"de fier" cum sa spune, da se poate, obtii ajutorul si vindecarea cand nici nu te astepti(rugaciunea este"arma"puternica impotriva raului si necazurilor si remediul eficient de vindecare atat trupeasca cat si sufleteasca).

2 răspunsuri:
| daddy a răspuns:

Cine crede in supranatural ii trebuie ajutor specializat pentru a se vindeca

| siwel explică:

Draga Daddy, faptul ca tu negi cu tupeu supranaturalul nu il face mai putin sau mai mult real. Oricum, daca doar glandele tale si reactiile chimice din creierul tau au scris replica asta si nu un spirit dincolo din glandele tale, atunci iti doresc sa mananci ceva mai gustos sa te binedispuna. Pana atunci lasa-ne pe astia care suntem mai mult decat glande si impulsuri chimice sa discutam.