| racc a întrebat:

A inceput astazi sa ma doara pieptul (intre pectorali) cand trag aer adanc si cand ma misc. Ce sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| TooNight a răspuns:

Probabil ai facut febra musculara.Cel mai bine ar fi sa nu faci efort cateva zile pana-ti revii.winkingFunda?big grin

| JASMYNA88 a răspuns:

Ai junghi muscular. asa pasc si eu uneori...dar pe mine ma inteapa intre coaste. probabil ai o carenta de ceva. intreaba medicul de familie! sau farmacistul.

| Hartan_Jonit_1961 a răspuns:

. du-te la doctor.

| Pustiu_Stefy_1997 a răspuns:

Am avut si eu asa... nu stiu sigur de la ce o fi dar mi-e mi-a cam trecut du-te la un doctor...

| racc explică (pentru Pustiu_Stefy_1997):

Cum ti-a trecut? In cat timp?

| Pustiu_Stefy_1997 a răspuns:

Nu stiu m-a tinut mult timp pentru ca eu am cazut pe spate si mi-a luat respiratia si dupa aia a inceput chestia aia... am fost la doctor mi-a dat niste spreyuri... si mi-a cam trecut dar numai asculta sfaturile astea si spune-le parintilor si du-te la un doctorwinking

| AntoniaDamn a răspuns:

Iti cresc saniilaughing glumesc. Pai cel mai bine du-te la un doctor.