| MrsDETECTIVE a întrebat:

A incercat cineva dieta de 1200 calorii? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Da, am incercat! in doua luni am slabit 10 kg, dar am mancat corect, la ore fixe, 3 mese+2 gustari! dar n-am facut miscare deloc!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am incercat aceasta dieta dar o s o incerc cand e cazul[deocamdata nu e...]

| DNSK a răspuns:

Dietele de genul asteia nu prea dau rezultate pe termen lung. Mai bine iti schimbi obiceiurile alimentare si in felul asta iti modifici si metabolismul. E ceva ce se realizeaza in timp. Vei pierde in greutate armonios, fara sa iti creezi probleme. Daca mai faci si miscare e un bonus

| dragos9234 a răspuns:

Da

| Niiiicu a răspuns:

Eu nu pot manca atat de putin:o, deci rasppunsul este nu:d

| alegria a răspuns:

Am incercat si de mai putinehappy

| Guardia a răspuns:

Nu. scuze