| elenuyzy a întrebat:

A incercat cineva dieta DUKAN? e buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabi1203 a răspuns:

Am o prietena care acum e la ultima faza, cea de mentinere.A slabit cat si-a dorit si pe langa asta, a slabit frumos si uniform. Spor la slabit

2 răspunsuri:
| 1Miruna1 a răspuns:

Da
functioneaza la oricine
merita
funda?

| CristinaR a răspuns:

Da este buna, in prima faza e usoara.dar ai nevoie de multa ambitie. Oricum, succes!