| dany5555 a întrebat:

A incercat cineva epilarea cu laserul? Sunteti multumiti de rezultate? Cate sedinte ati facut? A durut? Cat mai multe detalii...
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Exa mea s-a facut si a tinut-o 3 ani apoi a inceput sa-i creasca la loc.
A costat o gramada, nu doare dar 3 ani doar?

| LolaLollita a răspuns (pentru FastAndFurious):

Si eu ma gandeam sa incerc asta, dar auzisem ca dureaza minim 5 ani... Doar 3 ani pentru atatia bani, mi se pare cam putin.

| FastAndFurious a răspuns (pentru LolaLollita):

Daca esti blondatongue poate te tine spre 5. Ea era spanish girl.

| LolaLollita a răspuns (pentru FastAndFurious):

Nu sunt blonda, deci cu siguranta nu m-ar tine 5 ani.
@dany5555 eu m-am uitat la preturi pe acest site, pentru epilarea pe o perioada lunga: http://www.esthera.ro/ro/preturi/epilare-lunga-durata.html