| Diva_1037 a întrebat:

Daca ma dau cu ulei de ricin pe alunite, ele vor disparea?

5 răspunsuri:
| OliviaHoran a răspuns:

Ulei de ricin?! Pentru alunite?!:o
Nu cred

GossipGirl

| Bibutzu a răspuns:

Alunitele sunt un fel de semn din nastere. si NU VOR DISPAREA. daca vrei sa scapi de ele va trerbui sa te operezi. uleiu de ricin este bun doar pentru negi. daca te masezi pe ei. dispar 9 negii sun dobanditi din timpul vietii. foarte (foarte foarte rar) te nasti cu ei. si aceia nu dispar) funda?

| IrInA9618 a răspuns:

Eu am multe alunite pe spate, am încercat și cu ulei de ricin dar nu a funcționat... te sfătuiesc sa îți cumperi pe durata veri o crema cu protecție solara foarte mare, și sa acoperi alunitele în permanenta, datorita lipsei de soare ele vor dispărea(sa nu te speri dacă o se albească în jurul loc), lăsând doar pata alba micuța care în timp se va bronza, mie mi-au dispărut în acest mod 5 alunite foarte foarte mari, crede-ma este mult mai bine decât o operație care iți lasă niște urme gigantice. *** Va dura un an sau doi pana vor dispărea cele mari, cele mici vor dispărea în primul an ***

| kittiecat a răspuns:

Da, alunitele dispar... dar nu intr-un timp foarte scurt

| sabatuzs a răspuns:

Nu ele dispar doar printr-o mica interventie chirurgicalabig grin