| llleo a întrebat:

A mai folosit cineva cicatridina pentru nas? Am auzit ca desfunda și nasul, nu știu dacă și în cazul meu cu deviație de sept

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

In general, Cicatridina e super! Fie că e pentru arsuri, răni, ori pentru desfundarea nasului.
Compozitia produsului nu a fost concepută doar pentru cei care nu au deviație de sept.
Am inteles că o mare parte a populatiei are...
Deci, te va ajuta.

| Mihaibbb a răspuns:

Eu folosesc Afrin pentru nas