| anonim_4396 a întrebat:

A mai fost cineva la sanatoriul Techirghiol? Am probleme cu coloana (cifoza scolioza si hiperlordoza), genuvalgum si sternul iesit in afara. Eu am vrut de mai de mult sa ma duc, dar despre doctora la care fac recuperare am impresia ca isi cam bate joc de mine! Tatal meu i-a spus la inceput de Techirghiol insa nu m-a trimis, tin sa mentionez ca pe majoriatea i-a trimis, de mine nu i-a pasat! Eu fac recuperare la ea de 2 ani si nimic nu am rezolvat nu a avut niciun efect! Sa nu mai spun ca la inceput tot asa eu am spus sa mi se dea corset insa ea nu a vrut! Daca eu nu insistam nici acum nu aveam corset desi e cam tarziu. M-am rugat foarte mult de ea pana mi-a dat recomandarea aceea pentru ca eu chiar aveam nevoie de corset. Din cauza ei port corset abia de 2 luni si saptamana viitoare fac 18! M-am mirat de cat tupeu are doctora cand mi-a zis ca imi trebuia corset de mai demult dar ca eu nu am vrut! Doamnee! cand eu am fost cea care m-am rugat mereu de dansa sa-mi dea si nici acum daca nu insistam si nu se accentua ea nu-mi dadea. As vrea sa merg la Techirghiol, dar cum eu am aproape 18 ani nu ma pot duce gratis ca celelalte fete care s-au dus pe baza de trimitere. Intrebarea mea este cam cat m-ar costa sa ma internez la sanatoriul acela, gratis nu se mai poate, nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ti-ai fi putut schimba medicul si nu ai mai fi dus chinul de pe acum. Am fost la sanatoriul de la Techirghiol acum multi ani, oricum preturile la cazare le gasesti pe site-ul lor http://www.sbtghiol.ro/tarife.html. Daca vei schimba medicul, atunci sigur un alt medic de specialitate iti va da trimitere catre sanatoriu.

Sanatate!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, da i si bat joc de tine, de unde esti?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti in poză? Hai sa ne cunoaste m sa ti fac masaj vrei?