| Lightmeup a întrebat:

A tinut cineva dieta cu grapefruit(cate o jumatate de fruct inainte de fiecare masa)...
s-a vazut ceva la cantar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Buna! A tinut o prietena de-a mea aceasta dieta, dar manca un fruct intreg inainte de fiecare masa si da s-a vazut ceva minusuri in greutatea ei, dar nu chiar mult.Incearca si tu, nu ai nimic de pierdut si se spune ca grapefruit-ul, pe langa arderea grasimilor este bun pentru ten.Bafta!

| AdeeLinee a răspuns:

Buna! O prietena de-a mea a tinut acesta cura,dar manca un fruct intreg inainte de fiecare masa.S-au vazut ceva minusuri in greutatea ei, dar nu chiar mult totusi merita sa incerci poate tu vei avea mai mult noroc.P.Stonguee langa faptul ca arde grasimile, grapefruitul este bun si pentru ten.

| Choochotof a răspuns:

Am tinuto eu pana mi s-a facut rau era sa lesin la scoala...Dar cantaruy arata intr-o luna -6 kg da le-am pus inapoi la terminarea dietei nu se merita.[fundita:X]

| Rilaandreea a răspuns:

Da