| KinekT a întrebat:

Aaaa poate fi o intrebare aiurea, dar cand folosesc deodorantul? il pot folosi in fiecare dimineata? Cum miros bine ca si baiat? ce deodorant imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Îl poți folosi în fiecare dimineață, în fiecare seară, de 10 ori pe zi etc. Cel mai important e să te speli înainte să-l folosești big grin

| angemon500 a răspuns:

Deodorantul il folosesti in fiecare dimineata. nivea men

| Ravenborn a răspuns:

Dă-te în fiecare dimineață.

| GateOne_Anna_1997 a răspuns:

Deodorant antiperspirant Confident Gerovital H3 Men
Cu un parfum ce se distinge printr-o prospetime unica, deodorantul ofera protectie eficienta impotriva transpiratiei, o senzatie confortabila, de piele catifelata.

L'Oréal Paris Men Expert Carbon Protect antiperspirant roll-on

NIVEA MEN Invisible Black & White Anti-Perspirant
Sper ca raspunsul meu sa te ajute cu ceva... happy