| ButterflyButterfly a întrebat:

Hi all! Am o intrebare: La scoala port uniforma(nu este nici groasa nici subtire, este potrivita pentru orice anotimp) si o bluzita subtire, deoarece in clasa este potrivita temperatura. De fiecare data transpir la subrat! si nu-mi place. in fiecare dimineata ma dau cu deodorantul Nivea black and white. Degeaba ma dau ca tot transpir. Mentionez ca nu-mi este cald in clasa, imi este potrivit. Ce deodorant ar trebui sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| felinamiaumiau a răspuns:

In primul rand ori ce deodorant ai folosi tot vei transpira in al doilea nivea nu eficien la nevoile tale incearca dove e destul de bun.

2 răspunsuri:
| DanielaSustinRomania a răspuns:

Masca de gaze pentru ceilalti happy

| Mihalut10 a răspuns:

Este destul de bun Nivea black and white dar poate nu stii tu sa il folosesti.Si eu am acest deodorant ie este bun! Depinde uniforma sa stii! Funda?