| Nicolae_Petrisor_1998 a întrebat:

Aceasta intrebare e despre culturism... Daca nu stiti nu cautati pe google...
Eu am inceput antrenamentul la sala...Ma duc Luni - Miercuri-Vineri
Si lucrez asa...
Luni=Biceps-triceps-piept
Miercuri=Umeri-Spate-Trapez
Vineri=Abdomen-Picioare-Antebrat
Vreau sa imi spuneti daca am este prea aglomerat programul si daca da vreau sa imi faceti un program cum considerati voi...
Astept raspuns dau funda + vot :@

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Cauta singur pe net.

| Scutelnicu_Silviu_1994 a răspuns:

Ia si fa 4 zile pe saptamana. De exemplu Luni - spate biceps, Marti - piept triceps, Joi - umeri trapez si Vineri - picioare abdomen sau Luni - umeri spate trapez. Marti - biceps /triceps Joi-piept si vineri picioare abdomen