| anonimus200613 a întrebat:

Acm 3 zile am spart un cos,dupa acel cos,mi s-a umflat rau de tot locul acela,ca la o piscatura de tantar, si manca, dupa 2 zile mi se facuse o cojita deasupra,s-a rupt,si acum este cojita rupta, si inca am fruntea umflata, ajutor neaparat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Incearca sa te dai cu crema de galbenele sau aloe vera sa treaca mai repede.

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Ajutor stai calm neaparat ca va trece.