| MihaiSandu22 a întrebat:

Acu o ceva timp eram cu o fata si s-a asezat la mine in poala avand penisul pe partea stanga in state erecta. Cand s-a asezat am simtit ca il preseaza foarte tare dar nu i-am spus, iar in cateva secunde am simțit o durere mare pe partea stanga de jos a penisului ca o rupere, penisul nu este rupt sau nu sta stramb dar am dureri de atunci in coace, ce sa fi putut intampla.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi nene la urolog deunde vrei sa stim noi pe TPU ce ai, iar tu ca fraierul cand s-a asezat fata la tine in brate trebuia sa i spui ca ai penisul sculat si te doare, ea nu a simtit ca il aveai in erectie? A simtit dar nu ia păsat, ea ar fi vrut so fff, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la urolog fiindca nu este nromal ce ti s-a intamplat.

| ReddY25 a răspuns:

Ciudat