| aLeEmo a întrebat:

Acum 1 luna am lesinat la scoala, m-am trezit la spital cu o masca de oxigen pe fata si o perfuzie etc., ceeee lesin a fost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Doar1îngeR a răspuns:

Dar tu la spital nu ai intrebat pe nimeni nimic?
Poate a fost o simpla cadere de calciu...

4 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Pai nu ti-au zis aia de la spital? ma gandesc ca ti-au facut vreun set de analize sa vada care-i problema. daca nu, da o fuga la analize. poate ai anemie, lipsa de calciu, hipogli­ce­mia, emotii puternice

| Madalyn a răspuns:

Pai doctorii nu ti-au zis? de unde vrei sa stim noi? straight face

| zOoZoLeee a răspuns:

Nu stiu... dar dc nu ai incercat sa afli de la medici! happy
Saw de la ai tai... ei sigur ti'ar fi spus...
Adica cel mai logic cred ca ar fi fost sa iti fi spus mecidi cand te'ai trezit...

| yoonel a răspuns:

Anemie cadere de calciu consulta un medic fa un set de analize