| monster17 a întrebat:

Acum 2 luni s-a rupt un canal pe strada cand mergeam si m-am lovit cu pulpa piciorului de gaura canalului si m-a durut vreo saptamana picioru foarte tare abia puteam sa merg dar dupa am crezut ca m-a lasat dar nu cand vreau sa ridic picioru pana la cap sau sal ridic mai sus ma doare foarte tare ce sa fac sa treaca durere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RaZ4Ing a răspuns:

Voltaren sau consulta un medic!

1 răspuns:
| Yng a răspuns:

Fugi la un doctor... poate e ceva serios tongue