| lays a întrebat:

Acum 4-5 zile cand mi-am facut dus am observat pe tot corpul, mai ales in zona sanilor si picioarelor niste vene verzi.se vad oribil.stiti de ce au aparut si de ce sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Nu mai spune la nimeni asa ceva, toata lumea cauta extaterestri peste tot, vene vezi numai ei au...laughing laughing laughing

| lora_9285 a răspuns:

Posibil acestea sa fie niste vergeturi. Se intampla cand pielea a fost intinsa, adica rezultat al cresterii in greutate. Apar in locuri unde corpul a depozitat grasimea.

| lays explică:

crying((am 23 de ani, deci de crescut nu poate fi vb. si sunt foarte slaba, deci...alte raspunsuri? cineva? helpcrying((((

| Shuellen a răspuns:

La sani pentru ca ti se maresc, iar la picioare fiindca "te inalti in picioare" intelegi?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic grav...ai pielea subtire si de aia se vad:d