| DianusIoana a întrebat:

Acum 4 luni de zile am purtat niste pantofi care m-au ros foarte tare,facand basici.Ele s-au spart si mi -au ramas semne,, niste pete maronii.Cu ce sa ma dau ca sa mi treaca petele acelea? Sunt foarte inestetice. Oare o sa imi mai treaca? Am inceput sa ma dau acum cu crema de galbenele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Nu,iti trebuie ceva mai tare, incerca baneocin -pudra, unguent ..este mai scump dar vindeca rapid, crema de galbenele nu are antibiotic in ea ..sanatate! a si daca te dai cu baneocin, inainte curata cu rivanol sau betadina.

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Ulei de cocos

| Anonim420420 a răspuns:

Da-te timp de cateva zile cu crema de galbene, oricum vor trece de la sine.

| KarimIonuț11 a răspuns:

Crema Niveawinking