| βÚβÚ a întrebat:

 M`am epilat singura pe picioare cu aparatul cu ceara iar acum mi-au ramas niste urme rosii ( asta pentru ca nu am stiut cum sa trag fasia). Defapt la inceput au fost rosii, acum sunt violete si in curand o sa se inegreasca.Stiti cumva cum pot scapa de aceste pete? M`am dat si cu crema de galbenele, cand ar trebui sa`mi treaca?

Multumesc mult :*

2 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Normal.pana a doua zi or sa treaca.

| Meganos a răspuns:

Da nu ai stiut directia in care sa traci, si asa ai facut o iritatie da o sa teaca e foarte buna crema de galbenele