| anonim_4396 a întrebat:

Acum câteva zile am fumat prima tigara, dar acum ma foare in gât, in partea stanga. Este ceva grav?
Tin sa mentionez ca nu vreau sa ma apuc de fumat si nici nu simt nevoia de a fuma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Păi nu știi să fumezi, poate tu ai tras în gât mai mult. Și eu făceam la fel.

| missfatadelatara a răspuns:

Nu simți nevoia sa fumezi, dar ai fumat.

Dacă ai un gât mai sensibil, da.

Încearcă cu dropsuri/spray-uri de gat.

| eueu1996 a răspuns:

Nu cred ca e de la tigari. De la tigari te ameteste un pic capul dupa ce fumezi la inceput. eu fumez de 5 ani si n-am avut niciodata aceasta problema

| andreas_4057 a răspuns:

Nu neaparat sa fie de la tigari poate fi si de la alt ceva nu o sa te apuci daca ai vointa si nu mai fumezi atunci nu sa fumezi si depinde si ce tigari ai fumat ca si pe mine ma doare de fumez tigari rele.