| Alexandralinda a întrebat:

Sunt noua pe TPU si am o intrebare: de cateva zile cand merg simt o vibratie in sanul stang care se opreste la cateva minute dupa ce ma opresc si eu. Uneori se intampla sa vibreze si cand stau dar nu foarte mult! O sa merg la medic dar pana atunci am zis sa intreb, poate a mai trecut vreo fata prin asa ceva. Am 33 de ani si nicio nastere. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Tranconoid a răspuns:

Stiu ca sunt baiat dar... am o prietena care a avut aceas chestie. Sa dus la medic si i-a spus sa astepte ceva timp pentru ca va disparea complet. A spus ca e ceva natural (nu inteleg cum). Deci eu iti spun sa nu te ingrijorezi ^^

| Alexandralinda explică (pentru Tranconoid):

Buna! Multumesc pentru raspuns! Sa inteleg ca prietenei tale i-a trecut, nu?

| Alexandralinda explică (pentru Alexandralinda):

Si daca poti sa-mi spui cam cat a tinut-o pe ea daca mai stii! Multumesc!

| Ala29 a răspuns:

Bună! Am aceeași problema, sunt puțin panicata, ma trezește din somn aceasta vibratie. Voiam sa știu dacă ești bine acum și dacă știi ce a fost. Mulțumesc!