| VampireBlood a întrebat:

Acum câteva zile, în urma unei ecografii abdominale am fost diagnosticată cu pietre la rinichi. Mi s-a prescris Kellagon, încă doar o pastilă pe zi timp de 2 luni, deoarece sunt destul de puternice şi nu aş putea suporta 2. De când le iau am stări de greaţă pe tot parcursul zilei. De la ce ar putea fi? Sunt pastilele de vină?
Mulţumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| polentor a răspuns:

Da,ele sunt de vina, du-te sa-ti dea niste pastile mai slabe