| Anonim2htqbf a întrebat:

Acum cateva zile m-am epilat jos in zona intima ( cred ca.m-am taiat dar nu sunt sigura ca asta e problema. ) si de urmatoarea zi cand urinez si se scurge un strop de urina ma ustura de moooor. Cand ma spal si ating cu apa calda ma ustura. La intrarea vaginului ma doare ( parca as fi crapata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Sa nu fie vreo infectie urinara.

| Anonim2htqbf explică (pentru WoKy):

De la infectie ma.ustura in interior, nu? pe mine pielea ma.ustura

| WoKy a răspuns (pentru Anonim2htqbf):

Pare rau daca n-ai fost destul de concisa. Eu am tratat subiectul la prima vedere.

| T2LS a răspuns:

E normal ca în contactul cu substanțele din urină pe locul unei rane să te usture, mai ales din zona intimă. La fel este și cu apa caldă, aceeiași poveste doar că acolo afectează căldura ridicată. Pune apă rece și vedem după.

| Anonim2htqbf explică (pentru T2LS):

Apa rece imi alină usturimea.

| T2LS a răspuns (pentru Anonim2htqbf):

Exact ceea ce spuneam. Este de la tăietură.