| flavius2k17 a întrebat:

Acum ceva timp am avut mari probleme cu ochiul, cred ca a intrat ceva in el si nu am mai putut de durere cand il deschideam ma intepa si am luat picaturi date de doctor si m-am vindecat. Dar in fiecare zi sau din 3 in 3 zile imi apare in ochi puroi(sau urdor nu stiu) care ma deranjeaza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Probabil este o infectie, mergi la oftalmolog

| Lxrdszn a răspuns:

Si eu am patit asta, e o infectie, iti sugerez sa te duci la un doctor oftalmolog cat mai repede.