| Gulea_Cristian_1974 a întrebat:

Acum ceva timp am avut sinuzita maxilara mai veche dar mi.a trecut. Dar inca ma mai doare capul mai exact partea stanga a tamplei si cefei. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mario76 a răspuns:

1. Cine a stabilit ca ti-a trecut?
2. De ce nu faci un control amanuntit la medic? Cu asa ceva nu este deloc de joaca si in niciun caz nu se trateaza din auzite sau din ce spunem noi/ne dam cu parerea pe aici. Orice problema legata de zona capului, poate fi potential periculoasa. Netratate corespunzator pot duce la complicatii, puroi, meningita, etc. Nu te juca cu sanatatea ta. Pentru asta exista medici.