| alex922 a întrebat:

Acum de cateva zile... a inceput sa ma ia cu dureri de ochi, ameteli, dureri de cap, as vrea sa stiu poate sa fie din cauza calduri de afara... poate fi din cauza disconfortului termic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JustMe_8650 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa consulti un oftalmolog. Este posibil sa ai nevoie de ochelari dupa simptomele pe care le ai.

4 răspunsuri:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca ai stat mult in soare e posibil sa fi facut insolatie.Mergi la medic

| Rihanna a răspuns:

Poate fi asta, sau poate fi altceva. daca senzatia persista, ar fi bine sa mergi la doctor

| Alex_8736 a răspuns:

Da se poate...si este mai mult ca sigur... fereste-te de soarehappy/.

| Ana_5843 a răspuns:

Poate cineva tea deocheat sau poate ai nevoie de okelari P. S si eu port acum