| Alloneforever a întrebat:

Acum o luna am jucat basket si am făcut întindere la gamba si de atunci nu mi-a trecut, încă ma doare..cand stau in pat nu simt nimic dar după 5 minute de mers începe sa ma doara tare in partea stanga la piciorul drept. Nu sunt nici vânat nici umflat, știți ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Mergimla radiografie și RMM apoi mergi la ortopedie apoi mergi la recuperare

Dar îți trece în 4 luni de și nu știu ce interes au medicii să spună că îți trece în 30 zile

Am avut și eu și după vreo 4 luni am scăpat de dureri