| Catalinaa2607 a întrebat:

Acum o lună şi jumătate m-am operat de apendicită. Totul bine, m-am recuperat imediat. După 2 saptmanai deja alergam usor. Întrebarea mea este, am voie sa merg la piscină? Nu sa fac cine stie ce efort, dar sa pot intra si eu mai mult in apă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WrestlingFan01 a răspuns:

Dupa 1 luna si jumatate, da, evident ca ai voie. Ti-au fost scoase firele? Daca da nu mai ai treaba, mergi linistita unde vrei, si fa ce vrei.

| Catalinaa2607 explică (pentru WrestlingFan01):

Ațele mi le-a scos după câteva zile. Multumesc mult pentru răspuns happy

1 răspuns: