| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana jumate am prezentat stari de voma ( nu prea mancasem ok ) asa ca m am dus la spital, unde mi au facut analize si aveam 26 leucocitele,testul de urina negativ, a doua zi m-au trimis la ginecolog pentru ca nu`mi gaseau focarul de infectie, iar la ginecolog dupa un consult vaginal mi-au spus ca sunt ok si ca ginecoloaga ma suspecteaza de infectie urniara, in urma caruia mi-a dat un tratament dar m-a trimis sa fac si alte analiza de urina la medicul meu de familie urmand dupa sa revin la ginecolog. Dupa acest conslut m-am dus la spitalul unde am fost in seara cand mi-a fost rau iar dupa ce mi-au luat iar sange aveam leucocitele 16, 6. Analizele mi-au venit azi si a iesit iar negativ testul de urina! Ce este posibil sa am? Este posibila o sarcina? ( Ciclul mi-a venit normal, iar ginecoloaga nu a spus nimic de vreo sarcina. ) dar totusi nu stiu ce am. Rog seriozitate si un om care chiar se pricepe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Nu-i nici o sarcină, dacă ginecologul a spus că nu-i nici o sarcină, înseamnă că nu-i vorba de sarcină, o fi altceva, du-te la medicul de familie.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Mergi in alt loc si fa-ti din nou HLG (hemoleucograma)plateste-l la o clinica privata in spital analizele de multe ori... nu sunt facute ok, este posibil sa nu ai nimic dar este bine sa verifici.

| borceaandra a răspuns:

Cel mai posibil sa nu ai nimic, cum ai spus si tu este de la faptul ca nu mancasei si atunci e normal sa nu-ti apara nimic la analize, poate doar o amica anemie. N-are rost sa te duci la medicul de familie, daca la spital nu ti-au gasit nimic, barem acolo?