| marianamay a întrebat:

Acum un an am vrut sa slabesc la abdomen si am urmat niste sfaturi si anume nu am mai mancat deloc paine,nu am mai baut sucuri acidulate, dupa ora 18 nu am mai mancat nimic si am renun tat de tot la grasimi dar nu sunt multumita de fundul si picioarele mele, sunt foarte slaba acum acolo. Daca mananc numai carne de pui ca sa fac fund si picioare credeti ca o abdomenul o sa ramana acelasi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Pentru remodelarea pe care ti-o doresti e nevoie de multa miscare, pe langa un mod sanatos de a manca. http://www.i-medic.ro/clinici/specialitate/remodelare-corporala

| Hαppiηеss a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti doar la abdomen iar fundul si picioarele sa ramana la fel, e logic.
Cad slabesti, slabesti peste tot la fel si cu ingrasarea.
Manaca normal, organismul are nevoie si de carne, iar ca sa iti mentii greutatea fa sport.