| anonim_4396 a întrebat:

Cat slabesc aprox. daca mananc doar o data pe zi?(aceasta masa cuprinde legume carne slaba.foarte putin paine. fara sucuri, dulciuri, grasimi)nu vreau raspunsuri de genul nu e bine ce fac etc. pentru ca stiu ca nu e bine. vreau doar sa imi spuneti in cat timp si cat slabesc.multumesc.funda pentru cel mai bun raspuns restul vot.

Răspuns Câştigător
| Catcherintherye a răspuns:

Trebuie sa mnanci normal, o salata ar fi ok, si cred ca mai mult de ingrasi pentru ca corpul tau se va simti in situatii de urgenta si va incepe sa depuna grasimi daca manaci 300kal/zi slabesti instant in 6-7 saptamana asta o stiu sigur daca esti mai mare poti fuma, pentru ca iti taie pofta de mancare si sa bei cola light bafta!

2 răspunsuri:
| pinkqueen98 a răspuns:

Nu slabesti aproape delocoh go on...Ca sa slabesti trebuie sa mananci cele 3 mese obisnuite dar care sa contina foarte multe fruct, legume si muulta carne albakiss

| shopaholic a răspuns:

O sa slabesti intr-o luna gen 5-6 kg si o sa pui in mai putin de o luna 15 inapoi. efectul yoyo. faci cum crezi :* indicat este sa slabesti natural max 1 kg pe luna.