| Rj a întrebat:

Acum un an si ceva am avut palpitatii si ma intepa inima si am fost la control si mi-a zis ca inima mea e sanatoasa numai ca de la stres are asemenea reactii. Lunile astea iar m-am stresat cam tare si a inceput sa ma intepe putin inima si ma doare si mana stanga uneori si odata mi-a amortit.
Am probleme si cu spatele.
Am aproape 17 ani si deja am facut 2 controale la inima, unul la 10 ani si unul la 15. E nevoie sa fac din nou?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi mie mi se întâmplă, chiar nu mă pot mişca, dar am stat în pat, am băut apă şi nu am mai avut nimic.

| Obsolete a răspuns:

Da