| Iesda56 a întrebat:

Acuma o săptămâna am simtit o mica durere la testiculul drept (atunci aveam o ciuperca la penis si am zis ca poate de la aia sa fie). In prezent, am luat tratament pentru ciuperca iar aceasta a dispărut, dar durere la testicul nu. In plus, mai nou simt un mic disconfort in zona abdominala tot in partea dreapta (parca as avea febra musculara), cat si o durere la lighamente (tot partea dreapta). Nu am avut febra, greturi, sau alte simptome. Recent am terminat un tratament cu antibiotice pentru sinuzita. Oare Ce Sa fie? Am 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Februar30 a răspuns:

Vizita la medicul de familie sau urolog. Pana atunci evita frigul. Poarta chiloti ca sa-ti sustina acolo, si pe afara sa ai o pereche de pantaloni in plus pe tine.
Posibil erectia sa-ti sensibilizeze zona. Eu zic sa mai ai rabdare cateva zile pana la urmatorul contact sexual.

2 răspunsuri:
| Cosmin483 a răspuns:

Îmi poți spune dacă ai avut contate sexuale până acum? Ce simțit când îți atingi testiculul?

| Iesda56 explică (pentru Cosmin483):

Da, am avut contacte sexuale dar toate au fost protejate. Nu e chiar o durere, parca testicolul este mai sensibil.