| Love4ever.EU a întrebat:

Ajutati-ma! Pls.am cosuri pe spate.adica...am avut si ink imi mai apare.doar ca mi-au ramas iar semne... aici l umeri asa! Cu ce sa imi dau ca sa nu imi mai apara? Ce sa fac sa imi dispara si semne si tot? plss :X:X Va multumesc. Dau fundita! Sfatului cel mai bun!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Nu trebuie sa mergi la nici un medicoh go on
trebuie doar sa mergi la farmacie sa iti iei un Zynerit
e foarte bun, exact asa am patit si eu, cum ai si tu. Dar te dai cu Zynerit in fiecare zi si iti trec si in plus nu iti ramane nici o urma. E foarte folositor!

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Du-te la un medic!
medic de familie sau la spital!
la o farmacie sau la un magazin de cosmetice din oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc in farmacii diferite produse. dar mai exista un raspuns daca esti virgina si ai o varsta gen 17-19 ani (varsta la care hormonii sunt dezvoltati ) iti ies prin pielewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la dermatolog...

| carina4amya a răspuns:

Asa! Du-te la un dermatolog si roga-l sa iti faca un test sa vada la ce esti alergica(nu-s tiu fix cum se nuemste testul)