| STEFANXxX a întrebat:

Ajutati-ma TPU. Mi-au iesit niste pete maronii pe corp.Seamana ca niste alunite. Vreau sa stiu. Ce sunt ele? Si cum sa scap de dinsele. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi indicat sa consulti un dermatolog.De obicei, asemenea pete vin de la ficat.Nu lua medicamente fara a merge la medic.Nu trebuie sa te sperii.Numai bine.

1 răspuns:
| Diana_6658 a răspuns:

Eu spun sa te duci cat mai repede la medicul de familie sau la spital. Mi-a spus profesorul de bio ceva dar oh go on Du-te la medic.